Pierwszy rok strony o linii 103

4 stycznia 2011

STYCZEŃ 2011 Witam wszystkich w nowym AD 2011 roku. Nasza strona o sto trójce obchodzi swój pierwszy roczek =) są powody do radości, ale także i do smutku. Powodem do radości jest prowadzona od początku istnienia strony statystyka odwiedzin która podaje (Google Analytisc) blisko 6000 unikalnych wejść na stronę od stycznia 2010, daje to średnią 500 wejść w miesiącu. Średnia czasu spędzania gości na stronie wynosi 7~9 minut. Najwięcej odwiedzających stronę pochodzi z Polski 86%, ale także z Czech, Słowacji, Niemiec, Austrii, Anglii, oraz USA.

Najważniejszym powodem który mobilizuje mnie do dalszego działania i opisywania losów 103 są setki meili które znajdują się w skrzynce stotrojka@gmail.com Zawsze na każdego staram się jak najszybciej rzeczowo odpowiedzieć. Proszę jednocześnie osoby które nie otrzymały odpowiedzi aby się nie gniewały, nie jest to spowodowane moim brakiem reakcji bo odpisuję ZAWSZE ale bardzo często tym że wasze skrzynki traktują pocztę nadsyłaną z tego adresu jako spam, niestety nie mam na to wpływu.

A powody do smutku? Są niestety i to spore, pierwsza sprawa to niestety ale żadnych konkretów w sprawie rewitalizacji sto trójki. Rok 2010 był także rokiem nadziei i wielu działań, były także wybory samorządowe które miały dać odpowiedź czy ludzie pociągną kandydatów do odpowiedzialności za to co się z tą linią kolejową działa i jaka będzie jej przyszłość. Osobiście zawsze to podkreślam – trzymam dystans od polityki i nie mam zamiaru w niej uczestniczyć, ale w dzisiejszym świecie bez poparcia wpływowych osób nie wiele można działać więc cały czas starałem się i staram się zwracać uwagę polityków na to co z naszą linią kolejową się dzieje i że pora najwyższa na ratunek dla niej. Skutki cały czas są zauważalne.

Chciałbym także podziękować dziennikarzom i środkom masowego przekazu że nie zapomniały o tej sprawie i ciągle ją monitorują dostarczając jednocześnie informacji zarówno tych najnowszych jak i historycznych. Dziękuję wam także za ciepłe słowa ale też i za te krytyczne nie tylko pisane na maila ale także na forach internetowych. Stale się uczymy każdy popełnia błędy. Naprawdę bardzo miło zaskoczył mnie portal WadowiceOnline gdzie dziś przypadkiem w jednym z opisów linii 103 Trzebinia-Wadowice odkryłem odnośnik do tej właśnie strony, ale nie tylko tam, wielu autorów stron o różnej tematyce wskazało tę właśnie stronę jako najszerzej i w miarę aktualnie informującą o sto trójce. Dziękuję wam Serdecznie. Prosząc jednocześnie, jeśli macie czas i ochotę piszcie do mnie opinie, przesyłajcie zdjęcia i informacje, naprawdę czasem najbardziej banalne szczegóły czy stare fotografie, bilety naprawdę się przydadzą.

Strona nie stoi w miejscu cały czas w miarę możliwości dodawane są treści i zdjęcia. System newsowy na stronie głównej jest wyłączony, stronka jest z darmowego szablonu, na darmowym serwerze i na darmowej domenie stąd pojawiają się problemy i ograniczenia, tak jednak pozostanie, działam non-profit i nie czerpię z tego żadnych korzyści a jedynie satysfakcję jako miłośnik kolei.

Pozdrawiam Adam „Admin strony o linii 103″


Dodaj komentarz