Przystanek Grodzisko na sprzedaż

27 maja 2013

PKP S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Krakowie ogłosił przetarg nieograniczony na sprzedaż cyt.: „prawa użytkowania wieczystego działki: nr 119/1 o pow. 0,0567 ha, obręb Grodzisko, Gmina Zator oraz prawa własności zabudowy trwale związanej z gruntem zlokalizowanej na w/w działce tj.: budynku przystanku osobowego Grodzisko oraz budynku WC. Przedmiotowa nieruchomość objęta jest księgą wieczystą nr KR1E/00012453/1.
Cena wywoławcza nieruchomości: 25 600,00 zł”
Oferta wraz ze zdjęciem została zmieszczona w serwisie gumtree.pl. można ją zobaczyć pod linkiem:
http://www.gumtree.pl/cp-dom-mieszkanie-sprzedam-i-kupie/oswiecim/sprzedaz-w-drodze-przetargu-grodzisko-dworzec-pkp-487599684

Wspomniany peron w Grodzisku wraz z budynkiem a raczej tym co z niego zostało prezentujemy w naszej Galerii zdjęć dzięki uprzejmości P.K.
http://linia103.pl/galeria-zdjec/zdjecia-autorstwa-p-k/

Nieoficjalnie udało nam się dowiedzieć, że wkrótce ukażą się ogłoszenia pozostałych nieruchomości na sprzedaż zlokalizowanych przy linii Trzebinia-Wadowice.

 


2 myśli nt. „Przystanek Grodzisko na sprzedaż

  1. Ponieważ mieszkańcy oprotestowali/zablokowali jego uruchomienie, szkoda wyremontowano tory na stacji Bolęcin i bocznicę ruch mógłby się odbywać bez przeszkód Trzebinia-Piła Kościelecka-Bolęcin


Dodaj komentarz