Woła o pomstę do nieba

27 marca 2010

Marzec 2010; Artykuł: „Woła o pomstę do nieba” -bezczynność na nieczynnych przejazdach. W Tygodniku Ziemi chrzanowskiej „Przełom” (kolumna czytelników) Przełom nr 11 (III 2010) http://www.przelom.pl/przelom-online-archiwum.php?t=Ukazal-sie-nowy-11-numer-Przelomu&p=2010_3_4709#PWSZ

Komentarz: Po nieudanej próbie jaka miała miejsce (opisywał Przełom w Maju 2009 nr 18)
Interweniujący w PLK od dłuższego czasu Burmistrz Jan Rychlik – burmistrz Alwerni wnioskuje o rozebranie przejazdów kolejowych w Alwerni przy drodze wojewódzkiej nr 780 ul. Mickiewicza oraz remont przejazdów na ul. Myśliwskiej i Alwerniańskiej w Regulicach. Argumentacja jest prosta – nękają go właściciele aut którzy uszkadzają sobie podwozie o „rozklekotane” przejazdy.
W najbliższych dniach zebrać ma się komisja w skład której wejdą przedstawiciele PKP, zarządu dróg wojewódzkich, powiatu i gminy które zaopiniują wniosek o LIKWIDACJĘ PRZEJAZDU (wyrażając się wprost: wyrwaniu torów) na ul.Mickiewicza w Alwerni. Tym sposobem linia 103 Trzebinia-Wadowice traci swoją ciągłość – o ironio na wniosek włodarza ważnego miasta tegoż szlaku.


Dodaj komentarz